Увага! Важлива інформація!

Дата: 13.10.2022 17:04

10-11 жовтня Україна зазнала масованого ракетного удару по об’єктах енергетичної інфраструктури, внаслідок чого є проблеми з електропостачанням.

Тому з метою економії електроенергії у Соснівській громаді буде вимкнено вуличне освітлення.

Закликаємо всіх мешканців громади, внутрішньо переміщених осіб, керівників підприємств, установ та організацій при можливості обмежити споживання світла, особливо в час пік (17.00-23.00), щоб зменшити навантаження на мережі.

Намагайтесь не використовувати найбільш енергозатратні прилади: електрообігрівачі, бойлери, мікрохвильовки, електрочайники, посудомийні машини, кондиціонери, пральні машини, телевізори. Як довго буде відсутнє вуличне освітлення у темну пору доби – залежить від ситуації.

Прохання віднестися з розумінням!

Будьмо свідомими громадянами!

Разом переможемо!