Привітання Соснівського селищного голови з Хрещенням Господнім

Дата: 19.01.2023 08:22

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім.

Свято Водохреща завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. Цьогоріч ми зустрічаємо його із хвилюванням в серці, проте з глибокою вірою у нашу країну та її незламних воїнів.

Низький уклін людям, завдяки яким ми сьогодні зустрічаємо цей день - нашим мужнім воїнам світла і добра, які стали надійною опорою у складні воєнні часи. Схиляємо голови у скорботі перед Захисниками та Захисницями, які віддали життя за незалежність України та нині тримають українське небо. Слова вдячності, шани і поваги, підтримки кожній сім'ї, яка втратила своїх Захисників.

Нехай цілюща йорданська вода очистить Україну від ворогів та принесе нашій державі Перемогу, мир і спокій, а наступне Водохреща об'єднає всі українські родини, які сьогодні відзначають його не разом.

Бажаю всім миру, здоров’я, сімейного затишку, злагоди, Божого благословення та щоб спільне бажання усіх українців обов'язково здійснилося!

Єднаймося у молитві за Перемогу, за наших Героїв та віримо, що світло неодмінно Переможе темряву, а добро Переможе зло.

Христос Хрещається!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ