Звіт про запити

Дата: 23.01.2023 10:46

Протягом 2022 року отримано 18 запитів на публічну інформацію, а саме:

2 – від громадян;

1 – від громадської організації;

15 – до селищної ради, як до розпорядника інформації, надійшли від Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської районної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.

За результатами розгляду дано роз’яснення на сім запитів, вирішено позитивно 11 запитів.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» проєкти рішень та рішення селищної ради, проєкти рішень та рішення виконкому селищної ради, розпорядження, видані селищним головою, звіти про роботу із запитами на публічну інформацію вчасно оприлюднюються на офіційному вебсайті селищної  ради.