У Соснівській громаді відзначили річницю визволення Українських земель від рашистських загарбників

Дата: 05.04.2023 14:59

До першої річниці початку визволення Українських земель від рашистських загарбників на території Соснівської громади відбулося урочисте підняття Державного Прапора України та покладання квітів керівництвом селищної ради до пам’ятного знаку «Воїнам, що віддали свої життя за Україну». Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

В закладах освіти громади відбулося покладання квітів до меморіальних дошок.

В Соснівському будинку культури у музейній кімнаті оформлені тематичні виставки та експозиції «Герої не вмирають», «Пам’яті героїв», «Герої- земляки». Проведено облаштування місць поховань героїв-захисників, загиблих під час російсько – української війни, інших місць пам’яті на території громади.

Ми маємо завжди пам'ятати, якою ціною виборюється наша свобода.

Герої не вмирають, пам'ять про них завжди буде в наших серцях!