Фестиваль "Різдвяні передзвони".

Дата: 13.01.2022 15:10

З метою відродження та збереження духовних традицій українського народу, зв’язку поколінь через залучення молоді та дітей до кращих культурних традицій, виховання патріотизму та національної самосвідомості,  11 січня 2022 року  на центральній площі селища   Соснове,  відбувся Фестиваль "Різдвяні передзвони".

На святкове дійство зібралися творчі колективи всіх установ, організацій,  які розташовані на території Соснівської громади,  а також чимало пошановувачів мистецтва  з  навколишніх сіл.

Учасники заходу відразу зачарували присутніх своїми різдвяними зірками та яскравими костюмами.

Свої унікальні колядки та щедрівки презентували усі  бажаючі.

Під час  святкування, гостей  пригощали чаєм, кавою та смаколиками.

Представникам колективів,  оголошено подяки за активну  участь у Фестивалі  «Різдвяні передзвони», за збереження та популяризацію народних звичаїв і традицій українського народу та вручено  сувеніри – українські дідухи, як символ  урожаю, добробуту, багатства, духовного життя українців.

Фрагмент  Фестивалю «Різдвяні передзвони» можна переглянути за посиланням: