Звіти про запити 2023 рік

30 Січня, 2024 р., 16:49
Впродовж 2023 року отримано 19 запитів на публічну інформацію, з них, 13 надійшло від обласної державної адміністрації, 1 - від районної державної адміністрації, 2 – від громадських організацій, 3 – від громадян.
01 Листопада, 2023 р., 14:31
Протягом ІІІ кварталу поточного року отримано всього 3 запити на публічну інформацію, з них, 1 надійшов до селищної ради як до розпорядника інформації, від обласної державної адміністрації та 1 від районної державної адміністрації, один запит одержано від громадянина.
31 Липня, 2023 р., 12:43
Протягом ІІ кварталу поточного року отримано всього 7 запитів на публічну інформацію, з них, 6 надійшло до селищної ради як до розпорядника інформації, від обласної державної адміністрації (4), районної державної адміністрації (1), федерації роботодавців житлово-комунального господарства України (1), два запити одержано від громадян.
27 Квітня, 2023 р., 12:43
Протягом І кварталу 2023 року отримано 5 запитів на публічну інформацію, які надійшли від обласної державної адміністрації до селищної ради як до розпорядника інформації.