Служба у справах дітей інформує

02 Квітня, 2024 р., 10:45
З метою забезпечення неухильного дотримання вимог Порядку створення, ведення, доступу до відомостей Єдиного реєстру осіб, у тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2023 № 339 «Деякі питання захисту осіб, у тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України», з метою захисту прав дітей, служба у справах дітей Соснівської селищної ради просить невідкладно інформувати про можливі випадки виявлення осіб, у тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених, у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України.
27 Березня, 2024 р., 11:26
18 квітня 2023 Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 339 «Деякі питання захисту осіб, у тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України», згідно з якою передбачається створення Єдиного реєстру осіб, зокрема дітей, депортованих або примусово переміщених через збройну агресію Російської Федерації проти України. Реєстр об’єднуватиме інформацію щодо всіх депортованих або примусово переміщених осіб. Інформацію до Реєстру вноситиме Національне інформаційне бюро на основі щомісячного подання інформації від міністерств, центральних і місцевих органів влади, голів обласних військових адміністрацій.
01 Березня, 2024 р., 14:27
Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
02 Червня, 2022 р., 12:34
З метою забезпечення безпеки дітей, які у зв’язку із складними життєвими обставинами влаштовані під патронат, та дітей, які в період воєнних дій залишились без батьківського піклування і потребують захисту та забезпечення права на догляд, в умовах введення на території України надзвичайного або воєнного стану 10 травня 2022 року Уряд прийняв постанову № 581 «Про внесення змін до Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя».