Насильство

18 Лютого, 2022 р., 14:58
Метою проведення  інформаційно – консультативної зустрічі було обговорення подальших кроків реалізації державної політики  у сфері  попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статті у Соснівській громаді, а також подальшої співпраці в інших проектах. На зустріч прибули юрист Тетяна МЕЛЬНИК та координатора  антикризових програм Тетяна БІЛКОВСЬКА, які надали всім присутнім  відповіді та роз‘яснення на запитання, що були задані  під час заходу. Участь у засіданні взяли заступник Соснівського селищного голови Павло СТЕРЛЮС, сторости  старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради,  а також представники галузі освіти, культури, охорони здоров’я, правоохоронних органів тощо. Під час заходу обговорювали проблемні ситуації та випадки домашнього насильства  у нашій громаді, а також шляхи співпраці на майбутнє, в тому числі у сфері протидії торгівлі людьми. Усі учасники робочої зустрічі отримали інформаційні матеріали щодо попередження та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі. Захід проведено з дотриманням  карантинних вимог.
11 Лютого, 2022 р., 14:55
У Сосновому запрацювала консультативна служба підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства. Вона знаходиться в приміщенні поліклініки за адресою: вул. Шевченка, 13 а. В закладі облаштована кімната поділена на зони – для дітей і дорослих. Минулоріч зі спеціальної субвенції держбюджету на це було виділено 175 тисяч гривень. Нині там надають разові чи періодичні консультації потерпілим особам та їх законним представникам щодо прав, заходів, соціальних послуг, якими ця особа може скористатися. Головна ідея – запобігти домашньому насильству та вчасно надати допомогу людині в моменти найбільшого відчаю та горя.