16 Березня, 2024 р., 10:12
Шановні громадяни!
04 Березня, 2024 р., 10:58
Соснівська селищна рада проводить прийом документів для отримання одноразової грошової допомоги жителям Соснівської селищної ради, які мобілізовані до Збройних Сил України, на закупівлю твердого палива на 2024 рік.
19 Лютого, 2024 р., 14:00
Соснівська селищна рада повідомляє, що з метою забезпечення доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг, 21 лютого 2024 року з 10:00 до 12:00 год. в приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Соснівської селищної ради (актовий зал), буде проводитися виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
09 Лютого, 2024 р., 14:12
Відповідно до розпорядження селищного голови від 09 лютого 2024 року №25 «Про скликання чергової двадцять дев'ятої сесії восьмого скликання Соснівської селищної ради Рівненського району  Рівненської    області», 22 лютого 2024  року, о 10:00  в приміщенні      комунального  закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Соснівської селищної ради (актовий зал), за адресою: смт Соснове, вулиця Шевченка, 9, відбудеться засідання  чергової двадцять дев'ятої сесії восьмого скликання Соснівської селищної ради Рівненського району  Рівненської    області.
30 Січня, 2024 р., 15:43
Долучаймося до збору коштів на придбання автомобіля для виконання бойових завдань на фронті Мельнику Іллі Петровичу та його бойових побратимів, які мужньо боронять українську землю від окупантів на Херсонському напрямку.
10 Січня, 2024 р., 12:09
Повідомляємо, що  з 15 по 19 січня  поточного року,  у зв’язку  з проведенням планових ремонтних робіт в с. Маринин по вул. Шевченка (на території в’їзду в с. Маринин, в районі автобусної зупинки), буде відсутнє електропостачання.
31 Грудня, 2023 р., 14:12
Шановна Соснівська громадо!
28 Грудня, 2023 р., 15:53
Сектор по здійсненню нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації інформує: