Національний Демократичний Інститут повідомляє

Дата: 19.01.2022 15:50

Національний Демократичний Інститут (НДІ) презентує програму для активісток та місцевих депутаток з Житомирської, Одеської та Рівненської областей “ЛЕСЯ: Лідерка, Ефективна, Сильна - Я”, та відкриває набір учасниць на початкові треніги у січні, лютому та березні.

ЛЕСЯ - це унікальна програма для лідерок, які прагнуть змін у своїх громадах. Це - не просто навчання, а також можливість знайти однодумиць, отримати підтримку мережі таких же активних та цілеспрямованих лідерок з твого села, міста та регіону. Це - можливість дізнатись про особливості жіночого лідерства, отримати поради щодо протидії вигоранню, відточити навички публічних виступів та багато іншого!

Програма триватиме впродовж трьох наступних років. Перші тренінги “ЛЕСЯ” в цьому році вже у січні та лютому. Заходи плануються онлайн і вживу у різних містах Україні з використанням противірусних заходів відповідно до розпоряджень Уряду у зв’язку з поширенням COVID-19.

Запрошуємо вас на навчання в межах програми "ЛЕСЯ", що відбудеться 27-28 січня в м. Рівне.

Реєстрація тут

Більше деталей про програму  на сайті та Фейбсук.