Святкування Хрещення Господнього

Дата: 19.01.2022 17:45

Третім  завершальним акордом різдвяно-новорічних святкувань є Водохреще. Це особливе свято, яке наповнене глибоким духовним змістом. Свято очищення душі і наповнення сердець любов’ю та миром.

З нагоди святкування Хрещення Господнього, на березі  річки Случ (біля нового мосту) відбувся святковий водосвятний молебень,  в якому взяли участь жителі нашої громади.

Щороку традиційно  Соснівська  селищна рада  організовує цей захід.  «Це вже стало доброю традицією, яка обов’язково матиме продовження», - розповів  заступник селищного голови Павло Олександрович СТЕРЛЮС.
   Після святкового  водосвятного  молебню та благословення настоятеля Свято-Володимирського храму  смт Соснове, всі охочі окуналися у річку.  На жителів  та гостей чекали гарячі напої.

За безпекою на водоймі стежили рятувальники  4 Державного пожежно-рятувального поста 5 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України надзвичайних ситуацій у Рівненській області  смт Соснове.  Все пройшло спокійно, без прикрих випадків.
        Охочих освятити воду та окунутися у  річці Случ зібралося чимало.  Тут панувала тепла атмосфера свята та піднесений настрій.