В Україні створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни

Дата: 20.01.2022 16:03

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки презентував брошуру «У разі надзвичайної ситуації або війни». Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки:

• поради до підготовки вдома;
  • що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій;
  • як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”;
  • як підготувати “тривожну валізу”.

Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями. До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру. Оригінальні ілюстрації для брошури створив відомий ілюстратор Олександр Грехов.

Оригінал статті - на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/broshura-ns-vijna?fbclid=IwAR02PanXcahqUkAv7WMPeWce3A9fYG_JXJ1Xd8zYk_903m6JuBu3PyHuJpE

Брошури завантажити тут