Щодо повідомлень про замінування шкіл, торгових центрів, тощо

Дата: 20.01.2022 16:06

Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл, торгових центрів, тощо!

Враховуючи вищезазначене просимо ознайомитися із статтею 259 Кримінального Кодексу України:

"1. Завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

2. Те саме діяння, якщо об’єктами завідомо неправдивого повідомлення стали критично важливі об’єкти інфраструктури або будівлі чи споруди, що забезпечують діяльність органів державної влади, або заклади охорони здоров’я, або заклади освіти або якщо воно спричинило тяжкі наслідки чи вчинене повторно, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років."