22 січня - День Соборності України

Дата: 21.01.2022 21:29

День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення  Акту Злуки  Народної Республіки й  Західноукраїнської  Народної Республіки, що відбулося в  1919 році. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року No 42/99.

З нагоди  Дня Соборності України відбулися заходи  у населених пунктах Соснівської селищної територіальної громади. Ланцюжок єднання розпочали мешканці маленького села Глибочок, які передали естафету  жителям Соснового.

Юні мешканці сіл Совпа, Хмелівка з радістю прийняли естафету у ланцюжку єднання, адже ми - одна родина, одна Україна!