До Соснівської громади завітала Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

Дата: 18.02.2022 14:58

Метою проведення  інформаційно – консультативної зустрічі було обговорення подальших кроків реалізації державної політики  у сфері  попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статті у Соснівській громаді, а також подальшої співпраці в інших проектах.

На зустріч прибули юрист Тетяна МЕЛЬНИК та координатора  антикризових програм Тетяна БІЛКОВСЬКА, які надали всім присутнім  відповіді та розяснення на запитання, що були задані  під час заходу.

Участь у засіданні взяли заступник Соснівського селищного голови Павло СТЕРЛЮС, сторости  старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради,  а також представники галузі освіти, культури, охорони здоров’я, правоохоронних органів тощо.

Під час заходу обговорювали проблемні ситуації та випадки домашнього насильства  у нашій громаді, а також шляхи співпраці на майбутнє, в тому числі у сфері протидії торгівлі людьми.

Усі учасники робочої зустрічі отримали інформаційні матеріали щодо попередження та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі.

Захід проведено з дотриманням  карантинних вимог.