До Соснівської громади завітала Громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».
Дата: 18.02.2022 14:58
Кількість переглядів: 192
Метою проведення інформаційно – консультативної зустрічі було обговорення подальших кроків реалізації державної політики у сфері попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статті у Соснівській громаді, а також подальшої співпраці в інших проектах.
На зустріч прибули юрист Тетяна МЕЛЬНИК та координатора антикризових програм Тетяна БІЛКОВСЬКА, які надали всім присутнім відповіді та роз‘яснення на запитання, що були задані під час заходу.
Участь у засіданні взяли заступник Соснівського селищного голови Павло СТЕРЛЮС, сторости старостинських округів, керівники структурних підрозділів селищної ради, а також представники галузі освіти, культури, охорони здоров’я, правоохоронних органів тощо.
Під час заходу обговорювали проблемні ситуації та випадки домашнього насильства у нашій громаді, а також шляхи співпраці на майбутнє, в тому числі у сфері протидії торгівлі людьми.
Усі учасники робочої зустрічі отримали інформаційні матеріали щодо попередження та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі.
Захід проведено з дотриманням карантинних вимог.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387846/0afcf1161d4112df993ea9120b31fd84.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387846/d388ebc693403330810a52993998d014.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387846/218c880ca2abb06f739483e49758c1ef.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387846/44c699af9ac883a954d2268900483c85.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387846/38e9f4365033044e7169d59eede7eb46.jpg)
« повернутися