20 лютого 2022 року відбувся шахово - шашковий турнір, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 33 річниці виведенню військ з Афганістану

Дата: 22.02.2022 14:51

За ініціативи Соснівського селищного голови, Миколи Володимировича, 20 лютого 2022 року в Соснівській бібліотеці відбувся шахово - шашковий турнір, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 33 річниці виведенню військ з Афганістану.

Активними учасниками турніру стали не лише воїни - афганці: Власюк С.В.,Покотілов М.М., Кручок В.І., а й любителі шахів і шашок Капранчук Ю.М.,Радчук А.М., Довмат М.В.,Антонюк М.Д., Кот М.В., Кот В.В. Попович М.В. та представники юного покоління.

Перемогу здобули :

І місце -Власюк С.В.

ІІ місце -Довмат М.В.

ІІІ місце -Капранчук Ю.М.

Переможці та учасники заходу відзначені грамотами та подарунками . Учасники турніру подякували організаторам заходу і відмітили, що час був проведений не лише цікаво, а й з користю.