Відбулося засідання круглого столу

Дата: 22.02.2022 17:05

У Соснівській селищній раді 22 лютого поточного року,  проведено круглий стіл під головуванням селищного голови Миколи КОТА з представниками відділів, служб, закладів освіти, культури, охорони здоров’я  з питань забезпечення належного протипожежного стану об’єктів підвідомчих Соснівській територіальній громаді.

Участь в роботі круглого столу взяв провідний інспектор ВЗНС Рівненського РУ ГУ ДСНС України у Рівненській області майор служби цивільного захисту Павло ДЕГТЯР, який у своєму виступі наголосив, що вимоги до пожежної безпеки неухильно повинен дотримуватися кожен співробітник на своєму робочому місці, адже  від цього залежить  наше життя та здоров’я.