Важлива інформація!

Дата: 05.03.2022 22:42

No-Fly Zone ??

Ми розпочали готувати звернення та збирати підписи жителів нашої громади до НАТО щодо закриття неба над Україною????.

Якщо ви підтримуєте звернення України до НАТО, просимо всіх жителів громади взавтра, 6 березня, прийти до селищної ради та підписати вищезазначене звернення!!

Це дуже важливо, оскільки нашi вiйськові героїчно борються на всіх фронтах Украïни. Щоб ефективнішою була наша армія, потрібно все-таки, щоб НАТО допомогло закрити небо над Україною.

??No-Fly Zone над Україною

Закрите небо для російської авіації над Україною означитиме, що військові сили – в даному випадку НАТО – бо до нього звертається Україна, – повинні будуть патрулювати повітряний простір над Україною і повинні будуть збивати літаки чи гелікоптери-порушники.