Шановні жителі Cоснівської громади!

Дата: 29.03.2022 15:29

Триває 34 день війни, але ми не маємо жодних сумнівів, що нас чекає перемога. Життя триває, тому пропонуємо підготуватись до весняних свят та нашої майбутньої перемоги!

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 24 березня 2022 року №32, протягом квітня – травня 2022 року проводиться щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів Соснівської селищної ради, у 2022 році.

Підтримаймо традицію наших предків та напередодні великодніх свят впорядкуймо та приведім в належний санітарний стан адміністративні будівлі, прибудинкові території індивідуальних житлових будинків, огорожі, парки, сквер Слави, кладовища, пам'ятники, вулиці, тротуари, зупинки громадського транспорту, джерела децентралізованого водопостачання, очистимо від сміття береги водойм.

Закликаємо підприємців, керівників підприємств, установ, закладів, жителів населених пунктів нашої громади, молодь долучитися до проведення акції.

Відрадно зазначити, що першими розпочали толоку з впорядковування прилеглих територій працівники комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму» Соснівської селищної ради.

Чистота громади – це показник культури мешканців, які проживають в ній!