Увага! Штормове попередження!

Дата: 12.04.2022 15:00

За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, 13 квітня у східних та південно-східних областях значні дощі (I рівень небезпечності, жовтий), вдень в Україні, крім більшості західних, Донецької та Луганської областей, пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

Вночі 14-15 квітня у північних областях, 14 квітня і у західних, Вінницькій,      15 квітня і у центральних областях на поверхні грунту та місцями у повітрі заморозки 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий).

Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Київській області № 5 / 1 / - 13 квітня вдень пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий). Вночі 14-15 квітня по області на поверхні грунту та місцями у повітрі заморозки 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий).

Попередження про небезпечні метеорологічні явища в м. Києві № 5 / 1 / - 13 квітня вдень пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).