Зустрінемо Перемогу в чистій громаді!

Дата: 14.04.2022 19:02

Сьогодні був плідний день!

Дякуємо нашим небайдужим жителям та працівникам підприємств, установ та організацій,  які долучилися до толоки!

Щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів Соснівської селищної ради триває.

Підтримаймо традицію наших предків та напередодні Великодніх свят впорядкуймо та приведім в належний санітарний стан адміністративні будівлі, прибудинкові території індивідуальних житлових будинків, огорожі, парки, сквер Слави, кладовища, пам'ятники, вулиці, тротуари, зупинки громадського транспорту, джерела децентралізованого водопостачання, очистимо від сміття береги водойм.

Зустрінемо Перемогу в чистій громаді!