Впорядковано територію кладовища

Дата: 19.04.2022 10:59

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів Соснівської селищної ради  18 квітня 2022 року, впорядковано територію кладовища в селі Великі Селища та організовано вивезення сміття.

Обсяг  вивезеного сміття становить – 65 метрів кубічних .

Повідомляємо, що з наступного тижня, біля кладовища, буде стояти причеп для збору сміття.

Нагадуємо, що  відповідно до рішення виконавчого комітету від    20 грудня 2021 року №150 «Про заборону продажу та використання штучних квітів, інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику», на території Соснівської громади заборонено продаж та  використання товарів такого типу.

Просимо всіх дотримуватися вимог рішення виконавчого комітету!