До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата: 21.04.2022 20:39

Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради оголошує набір учнів до 1-го класу на 2022-2023 н.р. Прийом заяв здійснюватиметься до 31.05.2022 року. До заяви необхідно додати:

1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Примітка:  Діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які не мають одного чи обох документів, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.