Соснівська селищна рада

Рівненського району Рівненської області

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Cоснівської селищної ради, протягом першого кварталу 2022 року

Дата: 19.04.2022 18:08
Кількість переглядів: 120

    Робота із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради спрямована на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

   Протягом  першого кварталу 2022 року до  селищної  ради   надійшло  51 звернення громадян,   в  тому числі:

          - письмових -  42;

        - звернулись на особистий прийом – 9.

 

       Громадяни звертались до селищної ради з наступними питаннями:

 транспорт і зв'язок – 1;

 сімейна та гендерна політика, захист прав дітей -2;

  аграрна політика, земельні відносини – 5;

  комунального  господарства – 3;

  соціального  захисту– 31;

  екології  та природних ресурсів – 1;

  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку,    

  реалізації прав громадян – 1;

  житлова політика – 3;

  культура та культурна спадщина, туризм -1;

  економічна, цінова, інвестиційна, зовнішньоекономічна;  

  регіональна політика і будівництва -1;

  освіти науки науково-технічної інноваційної діяльності та   

  інтелектуальної власності -1.

  До селищної ради надійшло 2 депутатських звернень з таких питань:    аграрна політика, земельні відносини – 1,  транспорт і зв'язок  – 1.

   Відповідно до розпоряджень Соснівського селищного голови надано допомогу на поховання одній особі, яка зобов’язалась поховати померлого, на суму 1500 грн. Десяти жителям селищної ради – одноразову допомогу на вирішення соціально-побутових питань та на лікування на суму 18500 грн.

    Всі  звернення  громадян  та депутатські звернення розглянуто  у  відповідно до вимог чинного законодавства у встановлені строки, надано  письмові відповіді та роз’яснення.

    На стенді у приміщенні селищної ради, у зручному для ознайомлення місці, розміщені графіки прийому громадян з особистих питань в обласній та районній державних адміністраціях, обласній та районній радах.

   Відповідно до рішення виконавчого комітету Соснівської селищної ради від 20.12.2021 №142 затверджено графіки особистого прийому громадян, виїзних прийомів громадян керівництвом та посадовими особами  Соснівської селищної ради на 2022 рік.

 Журнали особистого прийому громадян пронумеровані, прошнуровані, скріплені печаткою  та   ведуться відповідно до  Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 №348.

    Забезпечено ведення окремого обліку звернень від жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.  

   В січні  2022 року проведено навчання   з вивчення Закону України „Про  звернення  громадян”, Указу  Президента  України  від  07.02.2008 року № 1092008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» з відповідальними працівниками щодо роботи із зверненнями громадян структурних підрозділів селищної ради, підприємств, установ та організацій, які знаходяться на території ради, депутатами селищної ради та членами виконавчого комітету.

Розгляд питання про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради проводиться щокварталу.        

  Робота щодо забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення продовжується та перебуває на постійному контролі у виконавчому комітеті селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь