До уваги жителів Соснівської громади!

Дата: 03.05.2022 15:54

Згідно із Законом України 317-VIII "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", враховуючи тяжкі наслідки повномасштабної російської збройної агресії проти України, беручи до уваги звернення громадян, та у зв'язку з підготовкою матеріалів на засідання сесії щодо перейменування вулиць Соснівської селищної ТГ, які підпадають під дію названого вище Закону, пропонуємо взяти участь в опитуванні.

Кожен мешканець громади може долучитися до прийняття рішення з такого важливого питання.

Опитування проводиться протягом одного місяця, шляхом заповнення форми в електронному вигляді за посиланням: