Нагородження “Матерів-героїнь”

Дата: 25.05.2022 11:40

Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.

Відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655/2021, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, почесне звання „Мати-героїня” присвоєно двом матерям Соснівської селищної територіальної громади - Кручок Тетяні Григорівні та Слободенюк Наталії Антонівні.

Вітаючи мам з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», Соснівський селищний голова Кот Микола Володимирович побажав жінкам здоров’я, мирного неба над головою, побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей та онуків.