Подяка жителям Соснівської громади від Чернігівської районної ради за надану гуманітарну допомогу

Дата: 25.05.2022 12:06

Разом ми сила!

В цей нелегкий для України час, весь світ об’єднався у відчайдушній боротьбі. Небайдужі люди роблять все для того,  щоб допомогти  тим, хто найбільше цього потребує.

Чернігівська районна рада отримала гуманітарну допомогу від Соснівської селищної ради  Рівненського району Рівненської області.

Допомогу  отримано у  вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення, продуктів харчування, засобів гігієни та догляду для дорослих та дітей, будівельних матеріалів, дверних внутрішніх та навісних замків, плівки для оббивки вибитих вікон та інше.

Гуманітарна підтримка, що надійшла направлена мешканцям Чернігівського району, які постраждали від збройної агресії росії проти народу України.

Чернігівська районна рада щиро дякує  Соснівському селищному голові Миколі Коту та всій Соснівській  територіальній громаді  за своєчасну і таку необхідну допомогу у цей важкий для нашої країни час. Хай Господь вам сторицею віддячить за ваше розуміння, добро та підтримку.

Разом наближаємо нашу Перемогу!

Ми  працьовиті! Ми щиросердечні! Ми вистоїмо і відбудуємось!

Все буде Україна!

Джерело:  ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ