День захисту дітей в Соснівській громаді

Дата: 01.06.2022 16:50

У Міжнародний день захисту дітей  в Соснівській громаді  проведено ряд заходів.

Перед початком свята присутні вшанували хвилиною мовчання  діток, які загинули внаслідок  віроломної війни росії проти України.

У Міжнародного дня дітей є свій особливий символ – прапор, який урочисто було винесено на площу.

Маленькі жителі громади взяли активну участь в конкурсі малюнок на асфальті «Моя Україна – найкраща країна», аквагримі «Казкові фантазії» та «Українська символіка», квесті «Юні Українці», акції «Український солдате, я тебе люблю», за що отримали подарунки.

Під час проведення свята відбулась благодійна ярмарка – продаж «Допоможемо воїнам разом», в ході якої зібрані кошти в сумі 4400 грн вже відправлені на потреби Збройних Сил України.