На Рівненщині перерахували виплати працюючим пенсіонерам

Дата: 03.06.2022 14:08

У Рівненській області проживають майже 23 тисячі працюючих пенсіонерів. Близько 10 тисячам із них після перерахунку підвищили розмір пенсій. Збільшені виплати вони отримають із червня.

Такий перерахунок проводиться за зверненням пенсіонера або автоматично з 1 квітня.

Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області пояснює: пенсіонери, які після призначення пенсії офіційно працювали, кожні два роки набувають право на перерахунок пенсії.

Право на автоматичний перерахунок визначає страховий стаж, у тому числі й набутий до лютого 2022 року включно.

З урахуванням того, що страхувальники подавали звіти за І квартал 2022 року до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування по 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться у травні.

Виплата перерахованих пенсій буде проводитись, починаючи з червня та з доплатою за квітень і травень.

Крім того, аналогічний перерахунок проведено 22,1 тис. працюючим пенсіонерам Херсонської області.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація