20 червня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 20.06.2022 16:04

Сьогодні,  у приміщенні  Соснівської селищної ради,  відбулося девяте чергове  засідання виконавчого комітету, яке відкрив та провів Соснівський  селищний голова Микола КОТ.

Перед початком засідання хвилиною мовчання присутні  вшанували світлу пам’ять всіх, хто загинув у війні росії проти України, після чого розглядали наступні питання:

1.

Про   внесення змін до бюджету Соснівської селищної  територіальної громади на 2022 рік.

1.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Соснівської  селищної територіальної  громади на 2022 рік.

1.

Про роботу комунальної установи   «Інклюзивно - ресурсний   центр»   Соснівської селищної ради Рівненського району  Рівненської області.

1.

Про затвердження    плану   роботи   виконавчого   комітету    Соснівської селищної ради на третій квартал 2022 року.

1.

Про хід виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Соснівською селищною радою на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням Соснівської селищної ради від 28.05.2021 №181.

1.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

1.

Про присвоєння поштової адреси.

1.

Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2022-2023 роки.

1.

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Соснівське» Соснівської селищної ради на 2022-2023 роки.

1.

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального підприємства «Соснівське»  Соснівської селищної ради.

1.

Про      затвердження       фінансового        плану комунального      підприємства        «Соснівське» Соснівської   селищної  ради  Рівненського району  Рівненської  області на 2022  рік.

1.

Про затвердження тарифу  на послугу з вивезення рідких побутових відходів асенізаційною машиною комунального підприємства «Соснівське».

1.

Про  внесення змін до  рішення виконавчого комітету від  06.04.2022  №41 «Про реєстр жилих приміщень приватного  житлового фонду».

У засіданні  взяли участь 14 членів виконавчого комітету  та   прийнято 13  рішень.

Прийняті рішення та протокол засідання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради для ознайомлення у терміни,  визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».