Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму»  Соснівської селищної ради

Дата: 21.06.2022 15:01

20 червня 2022 року, відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму»  Соснівської селищної ради,   під час якого, комісія розглянула документи подані кандидатом на заміщення вакантної посади  -  Бурячок Тамарою Олександрівною, які повністю відповідали кваліфікаційним вимогам. В результаті розгляду поданих документів, члени конкурсної комісії одноголосно прийняли рішення допустити кандидата до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму»  Соснівської селищної ради.

Сьогодні, 21 червня 2022 року,  у залі засідань  Соснівської селищної ради  проведено друге засідання конкурсної комісії, на якому відбулася співбесіда з Тамарою Олександрівною.   Під час виступу, претендентка  презентувала  Цільову програму розвитку культури, дозвілля та туризму на території Соснівської селищної ради на 2022 – 2027 роки, проаналізувала  роботу комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму»  за минулий рік, яка була спрямована на покращення  та розширення культурно – дозвіллєвої діяльності в громаді, пропагування здорового способу життя та туризму серед населення нашого краю. Крім цього, вказала на ряд невирішених проблем, які  потребують максимум зусиль як керівника (ремонт Соснівського будинку культури, відсутність якісної апаратури), і які частково спричинені війною в Україні: унеможливлення проведення дискотек, свят в повному обсязі, фестивалів – все це в результаті не дає змогу виконати програму «Платні послуги» по наповненню бюджету закладу культури.
   Конкурсна комісія шляхом голосування одноголосно прийняла рішення  рекомендувати Соснівському селищному голові Миколі Володимировичу Коту, призначити Бурячок Тамару Олександрівну на посаду  директора комунального закладу «Центр культури, дозвілля та туризму»  Соснівської селищної ради, як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір і відповідає фаховим вимогам, на умовах контракту.