Відбулося засідання 10-ї чергової сесії Соснівської селищної ради

Дата: 29.06.2022 15:33

Сьогодні відбулося  пленарне засідання чергової десятої сесії Соснівської селищної ради восьмого скликання, якому передували засідання постійних комісій за їх відповідним профілем. Участь у пленарному засідання взяли 15 депутатів селищної ради. Перед  початком засідання  хвилиною мовчання присутні  вшанували пам’ять загиблих українських  воїнів та мирних  громадян у війні з росією. Під час затвердження порядку денного засідання 10-ї чергової сесії, селищний голова Микола Кот озвучив, що від постійних комісій надійшли пропозиції про включення ще 3-х питань  до порядку денного. Депутати селищної ради, шляхом голосування, підтримали ці пропозиції.

Загалом на сесії селищної ради розглянуто 13 питань та за результатами їх розгляду ухвалено 11 рішень.

Протокол засідання та прийняті рішення  будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради для ознайомлення  у терміни, визначені чинним законодавством України.