Важлива інформація!

Дата: 03.08.2022 11:04

З метою забезпечення громадської безпеки і правопорядку на території Соснівської селищної ради під час дії правового режиму воєнного стану на території України, виконуючим обовязки Соснівського селищного голови видано розпорядження від 01.08.2022 №106 «Про забезпечення виконання заходів правового режиму воєнного стану»  відповідно до якого:

1. Забороняється на території Соснівської селищної ради використання та реалізацію феєрверків, салютів (за винятком проведення салюту трьома залпами холостими патронами під час військового поховального ритуалу),  піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних  пристроїв до моменту припинення або скасування  дії правового режиму  воєнного стану на всій території України.

2. Суб'єктам підприємницької діяльності всіх форм власності припинити реалізацію у торговельній мережі феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних  пристроїв з дати видання цього розпорядження.

3. Громадянам, керівникам закладів ресторанного господарства  забезпечити, в тому числі під час проведення  святкових заходів,  дотримання  вимог цього розпорядження  та не допускати  на території підпорядкованих об'єктів  проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

4. Забороняється на території Соснівської селищної ради  рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції  систему  випуску відпрацьованих газів «прямоток» та інші вихлопні системи, де відсутній  шумопоглинач, до моменту припинення або скасування дії правого режиму воєнного стану  на всій території України.