Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 04.08.2022 17:47

Сьогодні, у приміщенні Соснівської селищної ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, яке відкрив та провів Соснівський селищний голова – Микола КОТ.

Перед початком засідання хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих співвітчизників внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На позачерговому засіданні члени виконавчого комітету розглянули одне питання - про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади Соснівської селищної ради пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

Прийняте рішення та протокол засідання будуть оприлюднені для ознайомлення на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради.