Відбулося позачергове засідання сесії Соснівської селищної ради

Дата: 05.08.2022 16:19

Сьогодні відбулося позачергове засідання сесії Соснівської селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Микола Володимирович КОТ.

Під час проведення позачергового засідання розглядалися два важливих питання:

1. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.

2. Про внесення змін до Переліку другого типу об’єктів, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, та належать до комунальної власності територіальної громади Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

На засідання запрошено: головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Березнівський центр первинної медичної допомоги» Березнівської міської ради – Івана Юрійовича ГАБОРЦЯ, а також були присутні завідувач та працівники Соснівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та жителі громади.

Всі бажаючі висловили свою думку та отримали відповіді на свої запитання.

За результатами обговорення, враховуючу думку громадян, було вирішено:

1. Організувати співробітництво між територіальною громадою Березнівської міської ради в особі міського голови Руслана ПИЛИПЧУКА та територіальною громадою Соснівської селищної ради в особі селищного голови Миколи КОТА у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та культури у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва.

Метою співробітництва є: покращення стану справ у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та культури, досягнення стабільного зростання якості життя жителів громад на основі надання якісних послуг, збалансованого та узгодженого розвитку місцевої економіки, базованої на інноваціях.

Стосовно другого питання порядку денного щодо передачі майна комунальної власності в оренду без проведення аукціону, було прийнято рішення з поправками від депутатів – виключити з переліку другого типу господарські будівлі майнового комплексу Соснівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та приміщення Соснівської стоматологічної поліклініки.

Прийняті рішення та протокол засідання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради.