Відбулася нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 12.08.2022 09:06

11 08.2022 відбулася нарада за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Соснівської селищної ради, начальника 4 Державного пожежно-рятувального поста 7 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області та керівників закладів освіти, що розташовані на підвідомчій території селищної ради.

Обговорили питання щодо стану готовності навчальних закладів громади до нового навчального року, а також щодо стану підготовки захисних споруд закладів освіти.

За результатами наради, головою Соснівської селищної ради надано відповідні доручення.