Вітання селищного голови з Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 13:06

Шановна молодь Соснівської громади!

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день молоді, свято тих, хто просто зараз змінює сьогодення і будує майбутнє. З 1 січня 2022 року український варіант Дня молоді, який зазвичай святкувався у червні, також буде відзначатися 12 серпня згідно з указом Президента України від 28 липня 2021 року “Про День молоді”.

Вам випало жити в непростий час, але дуже важливий період, коли наша держава бореться за нашу Незалежність, міцніє і саме Ви, маєте стати незмінною опорою, тим фундаментом на шляху розквіту й процвітання України. Бажаю всім добра і миру, радості й удачі.

Дякую усім молодим людям, які наближають перемогу своїми великими та маленькими вчинками. Адже ви стали гордістю України!

З Днем молоді, наше майбутнє!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ