Соснівська селищна рада

Рівненського району, Рівненської області

Аграрії Рівненщини зможуть отримувати допомогу від держави

Дата: 17.08.2022 17:06
Кількість переглядів: 86

Міністерство аграрної політики запустило цифрову платформу ДАР - Державний аграрний реєстр.

«Аби отримати державну субсидію, цільові, субсидовані кредитні програми, позику або технічну допомогу від ЄС та інших міжнародних донорів, необхідно зареєструватися на сайті ДАР (https://www.dar.gov.ua/

ДАР - це єдиний цифровий хаб для агровиробників України.

Платформа працює подібно до реєстрів сільгоспвиробників, які існують у всіх країнах-членах ЄС.

Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник, що відповідає вимогам програми, має заповнити онлайн-форму, за необхідності додати скан-копії документів, і підписати заявку своїм кваліфікованим електронним підписом. Процес обробки заявки можна відстежувати в персональному електронному кабінеті у ДАР в режимі реального часу.

Запуск Державного аграрного реєстру є важливим кроком на шляху підготовки України до членства в Європейському Союзі.

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст