Шановна громадо Соснівщини!

Дата: 19.08.2022 15:06

Запрошуємо всіх Вас долучитися до участі в заходах з нагоди Дня Прапора України та Дня незалежності України.

23.08.2022 р.

12.00 - Велопробіг (збір біля мосту на р.Случ) до центральної площі смт Соснове;

- урочиста хода (від «пекарні» до центру селища);

- урочисте підняття Державного Прапора України;

24.08.2022 р.

12.00 – благодійні ярмарки, фестиваль малюнків «Дитячі мрії», аквагрим «З вірою в перемогу», тематичні виставки «Хай береже тебе Бог, Україно, ще на тисячі земних літ»

Чекаємо на Вас! Пам’ятаймо, що наш прапор – це живий свідок перемог і невдач, без яких не обходиться, на жаль, жодна війна… Наш державний прапор – пароль, за яким знають, хто в нас свій, а хто чужий, наш святий оберіг, знак нашої єдності і перемоги. Україна переживає найтяжчі місяці випробувань своєї історії і готова зараз йти вперед !!!