Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 22.08.2022 14:44

Сьогодні, у Соснівській селищній раді,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке відкрив та провів Соснівський селищний голова  Микола КОТ.

Перед початком засідання хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну! Усіх, кого ми втратили через вторгнення росії. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх, хто міг би ще жити, якби не ця війна.

Участь у засіданні взяли  10 членів виконавчого комітету, які розглянули 20 питань порядку денного.

Прийняті рішення  та протокол засідання,  будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради для ознайомлення у терміни, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».