З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 08:39

Шановна громадо Соснівщини!

Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора України.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Сьогодні процес державотворення триває. У нашій країні продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини та дочки нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.
Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє Батьківщини, вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, наших Збройних Сил України, виховують повагу до своєї країни та її державних символів.

Нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий стяг волі та єдності Українського народу!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Соснівський селищний голова Микола КОТ