З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 09:04

Шановні жителі громади!

Прийміть мої найщиріші та сповнені поваги вітання з нагоди державного свята – Дня Незалежності України! Саме цей день започаткував нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

У цей святковий день хочу щиро подякувати усім, хто вкладає в Україну свою працю та інтелект, хто примножує її багатства, красу і славу, хто добрими справами творить сьогодення, майбутнє рідного краю та нашої Держави.

Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати Героїв різних часів нашої історії. Вони загинули за те, щоб ми сьогодні, і через роки, і через віки святкували День Незалежності, як найбільше наше свято. Доземний уклін тим, хто  сьогодні, зі зброєю в руках відстоює територіальну цілісність України, щира вдячність нашим волонтерам, усім, хто наближає нашу Перемогу!

Немає сумніву в тому, що ми переможемо, бо з нами правда, Боже благословення та підтримка всього світу.

З Днем Незалежності  України!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

З повагою Соснівський селищний голова                        Микола КОТ