День Незалежності України в Соснівській громаді

Дата: 24.08.2022 20:33

Соснівщина, як і вся Україна, сьогодні відзначає День Незалежності України.З цієї нагоди на центральній площі селища відбулися урочистості.

Керівництво Соснівської селищної ради поклали квіти до памятника "Воїнам, що віддали свої життя за Україну".

Ведучі привітали всіх жителів громади  з Днем Незалежності. Звучав Гімн України, була хвилина мовчання…

Після урочистої частини всіх присутніх на заході  було запрошено долучитися до благодійної ярмарки по збору коштів воїнам-землякам, які відстоюють Незалежність нашої Держави.

Учасники заходу мали змогу придбати патріотичні сувеніри, ляльки-мотанки, вироби сучасних майстрів, скуштувати смаколики місцевих господинь.

Висловлюємо щиру подяку всім колективам та організаціям, хто підготував, хто долучився до участі  в благодійній ярмарці.

Зібрані кошти будуть направлені воїнам-землякам, які потребують допомоги.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!