29 серпня – День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2022 09:30

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Пам’ятний день був встановлений Указом Президента України в 2019 році задля вшанування героїв, загиблих під час Іловайської трагедії. Воїни віддали свої життя у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України.

Ми пам’ятаємо та вшановуємо кожного героя, які віддали свої життя захищаючи нашу Батьківщину. Усіх, хто став до бою заради спільного добра українців, хто загинув займаючись волонтерською діяльністю.

Цей день також нагадує нам ту високу ціну свободи, яку наш народ заплатив протягом віків. Ми схиляємо голову перед подвигом захисників усіх поколінь, хто боронив та боронить українську землю.

Помолімося за душі полеглих! Вічна пам’ять тим, хто пішов у безсмертя, і вічний їм спокій там, на небесах! Честь і хвала живим!

Слава Україні! Героям слава!