Привітання з Днем підприємця України!

Дата: 04.09.2022 09:18

Шановні  підприємці Соснівської громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Займатися власною справою, розвиватися, ініціювати нові проєкти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги. У цей день ми віддаємо належне праці людей, які з великим завзяттям і наполегливістю, з власної ініціативи і з справжнім ентузіазмом освоюють економічний простір, проявляють себе в різних сферах нашого життя. І попри труднощі, пов’язані із російсько-українською війною, особливо в перші тижні, ви з честю зуміли забезпечити ЗСУ, внутрішньо переміщшених осіб товарами першої необхідності.

Майбутнє нашого краю нерозривно пов’язано з вашою роботою. Ви вносите значну долю у поповнення бюджету, створюєте робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.

Я бажаю вам впевненості в собі, вдалих угод, надійних партнерів, невичерпної наснаги у праці, а також подальших успіхів у підприємницькій діяльності на благо і добробут нашої громади і незалежної України. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, бізнес стабільним і процвітаючим, а партнери ніколи не підводять!

Миру, щастя, добра та достатку вам, вашим родинам та всій Україні!

З повагою

Соснівський селищний голова                                               Микола КОТ