До уваги фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції!

Дата: 07.09.2022 10:46

З 05 вересня 2022 року фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, що зареєстровані в Державному аграрному реєстрі, можуть подавати заявку на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (але не більше 372 тис. грн), або на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача (але не більше 530 тис. грн.) відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України  від 16 серпня 2022 року № 918  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам  та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».