Допомога Збройним Силам України

Дата: 07.09.2022 12:36

Велика вдячність небайдужим людям, які допомогли зібрати кошти на придбання чергового автомобіля для Збройних Сил України. Автомобіль, завантажений гуманітарною допомогою для наших військових, вже попрямував на Схід України.

Соснівським селищним головою надано  матеріальну допомогу та маскувальну сітку, освітяни Марининського ліцею та жителі Марининського старостинського округу №2 зібрали продукти харчування, засоби особистої гігієни, білизну, шкарпетки, маскувальну сітку, надали грошову допомогу.

Долучилися до збору і прихожани Української Православної Церкви  села Устя, Корецької територіальної громади, які зібрали та передали кошти.

Разом ми Переможемо!

Все буде Україна!

Фото без описуФото без описуФото без опису  Фото без опису                     Фото без опису   Фото без описуФото без опису