Дата: 14.09.2022 15:33

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» Соснівська громада приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

16 вересня 2022 року закликаємо мешканців та підприємців громади, керівників закладів, установ, організацій та їх колективи подбати про благоустрій закріплених територій.

Результати участі у Всесвітньому дні прибирання необхідно висвітлити на офіційних сайтах, сторінках закладів, установ та організацій у соціальних мережах, використовуючи підпис: #ПобачивПрибери #WorldCleanUpDayUA #LetsDoItUkraine #WorldCleanupDay.

Зустрінемо Перемогу в чистій громаді!