Відбулося засідання позачергової тринадцятої сесії VIII скликання Соснівської селищної ради

Дата: 16.09.2022 11:17

Сьогодні відбулося засідання позачергової тринадцятої сесії  VIII скликання Соснівської селищної ради,  яке відкрив та провів селищний голова Микола Володимирович КОТ. Перед початком засідання  присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих співвітчизників внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Під час  проведення позачергового засідання  розглянули одне питання: «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області».

Присутні активно брали участь в обговорені даного питання.

За результатами обговорення було вирішено:

Створити Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.

Прийняті рішення та протокол засідання будуть оприлюднені для ознайомлення на офіційному вебсайті Соснівської селищної ради.