Соснівська селищна рада

Рівненського району, Рівненської області

Привітання Соснівського селищного голови з Днем рятівника!

Дата: 17.09.2022 06:55
Кількість переглядів: 33

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Професія рятівника важка і небезпечна. Ви завжди там, де потрібна допомога. Де б не сталася природна чи виробнича катастрофа, терористичний акт або виникла будь-яка інша ситуація, здатна забрати людські життя, загони рятівників негайно вирушають на допомогу.

День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але також і громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Ми пам’ятаємо і цінуємо героїчний подвиг тиххто за покликом серця першими прибув на Чорнобильську АЕС та ціною власного життя і здоров’я приборкував атом, врятувавши від катастрофи увесь світ.

Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Зичу вам і   вашим родинам якнайшвидшої Перемоги,  міцного здоров’я, благополуччя, наснаги і витримки, миру в душі та над землею!

Все буде Україна!

З повагою Соснівський селищний голова  Микола КОТ